Mecz reprezentacji Polski z drużyną Macedonii Północnej w eliminacjach do mistrzostw Europy ma być letnim spacerkiem

5
(1)

Mecz reprezentacji Polski z drużyną Macedonii Północnej w eliminacjach do mistrzostw Europy ma być letnim spacerkiem, sparingiem dla zgrania zespołu prowadzonego przez Jerzego Brzęczka. Niestety nic bardziej mylnego, ponieważ reprezentacja Macedonii napsuła krwii w ostatnich trzech spotkaniach dla takich ekip jak Hiszpania, Włochy czy Szkocja, więc dlaczego miałby to być spacer dla naszej ekipy?

Jest to bardzo ważny mecz, który z pewnością będzie wymagał pełnej koncentracji od reprezentacji Polski. Na nasze szczęście wszyscy są w pełni zdrowia, Maciej Rybus wyleczył w końcu kontuje mięśniową, Grzegorz Krychowiak trenuje z zespołem na pełnych obrotach co nie było takie oczywiste jeszcze kilka dni temu bo z tego co donosiły media, miał poważne zatrucie pokarmowe.

Kapitan naszej kadry Robert Lewandowski dzisiaj z uśmiechem udzielał wywiadów i odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej. Zapytany o intensywność treningów, odpowiedział krótko „ nie ma czasu na odpoczynek- na wakacje przyjdzie jeszcze pora”- bo będzie to ostatnie spotkanie przed urlopami piłkarzy w tym sezonie.

Wiele zapytań było o ustawienie w jakim wyjdą polscy reprezentanci. Nie od dziś wiadomo, że o miejsce obok Lewandowskiego w ataku rywalizuje Krzysztof Piątek z Arkiem Milikiem. Do tego kto stanie w bramce? Szczęsny jak również Łukasz Fabiański są w bardzo wysokiej formie- tu też będzie miał duży kłopot bogactwa trener polskiej kadry narodowej. W obronie pojawi się na pewno Kamil Glik oraz Janek Bednarek, który jak widzieliśmy w ostatnich meczach jest w wybornej formie.

Nieważne jakim składem wyjdziemy, najważniejsze to wygrać i dopisać kolejne 3 oczka do naszej reprezentacji, ponieważ niebezpieczny zespół Izraela traci do nas tylko jeden punkt i jest realnym zagrożeniem oraz konkurentem do zajęcia pierwszego miejsca w naszej grupie. Nie ma miejsca na błędy Panowie, trzeba czynić powinność, czyli wygrać-zapomnieć i jechać na zasłużone wakacje. Mecz można obejrzeć na Polsacie o godzinie 20:30, lecz my zapraszamy państwa już od godziny 18;30 do naszego studia. Naszymi gośćmi będą: Andrzej Strejlau, Michał Pol oraz Robert Podoliński. Nie zabraknie konstruktywnej krytyki, ciekawostek oraz dobrego humoru. Mamy dla Państwa również konkurs w którym do wygrania jest koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Zasady są prostę: prosimy o wytypowanie dokładnego wyniku meczu Polska-Macedonia oraz podanie strzelca bramki. Wyniki ogłosimy zaraz po zakończeniu meczu w naszym studio na żywo.

Trzymajmy kciuki za naszą reprezentacje i do zobaczenia.

Jak oceniasz artykuł?

5 / 5. 1

Dodaj komentarz